X9317UM8Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9317UM8Z-2.7T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP 100TAP 10K 3-WIRE 8-MSOP
Φύλλα δεδομένων: X9317UM8Z-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9317UM8Z-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5516 pcs Φύλλο δεδομένων X9317UM8Z-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 400 Αντίσταση (Ohms) 50k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 100
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση Up/Down (U/D, INC, CS) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Διαμόρφωση Potentiometer