X9279TV14-2.7
IntersilIntersil
X9279TV14-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC DGTAL POT 100K 256TP 14TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9279TV14-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X9279TV14-2.7
Αριθμός εξαρτήματος X9279TV14-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4571 pcs Φύλλο δεδομένων X9279TV14-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 300 (Max) Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer