X9271UV14IZ-2.7
IntersilIntersil
X9271UV14IZ-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP SGL 256TAP 50K 14-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9271UV14IZ-2.7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
380 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9271UV14IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 12359 pcs Φύλλο δεδομένων X9271UV14IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 300 (Max) Αντίσταση (Ohms) 50k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer