X9269US24IZ-2.7T1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9269US24IZ-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9269US24IZ-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5783 pcs Φύλλο δεδομένων X9269US24IZ-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 300 (Max) Αντίσταση (Ohms) 50k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer