X9269TV24IZ-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC POT XDCP DUAL 50K OHM 24-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9269TV24IZ-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9269TV24IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC POT XDCP DUAL 50K OHM 24-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4400 pcs Φύλλο δεδομένων X9269TV24IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 300 (Max) Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer
Αριθμός μέρους βάσης X9269
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
X9269US24-2.7T1
X9269US24-2.7T1
Περιγραφή: IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Σε απόθεμα: 4796 pcs
Κατεβάστε: X9269US24-2.7T1.pdf
RFQ
X9269TV24IZ-2.7T1
X9269TV24IZ-2.7T1