X9251TS24I-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9251TS24I-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9251TS24I-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4207 pcs Φύλλο δεδομένων X9251TS24I-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 300 (Max) Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer