X9119TV14IZ-2.7
IntersilIntersil
X9119TV14IZ-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Φύλλα δεδομένων: X9119TV14IZ-2.7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9119TV14IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 12847 pcs Φύλλο δεδομένων X9119TV14IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα X9119TV14IZ27 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 1024 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps I²C Interface 14-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer