X1288V14I-2.7AT1
IntersilIntersil
X1288V14I-2.7AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X1288V14I-2.7AT1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X1288V14I-2.7AT1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 3967 pcs Φύλλο δεδομένων X1288V14I-2.7AT1.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης -
Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V