X1288S16-4.5A
IntersilIntersil
X1288S16-4.5A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X1288S16-4.5A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X1288S16-4.5A
Αριθμός εξαρτήματος X1288S16-4.5A Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4856 pcs Φύλλο δεδομένων X1288S16-4.5A.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης -
Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V