X1228S14Z-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: X1228S14Z-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X1228S14Z-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων X1228S14Z-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα X1228S14Z-2.7T1TR Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd
Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V Αριθμός μέρους βάσης X1228