X1227V8Z-4.5A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X1227V8Z-4.5A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X1227V8Z-4.5A
Αριθμός εξαρτήματος X1227V8Z-4.5A Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 6015 pcs Φύλλο δεδομένων X1227V8Z-4.5A.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial
Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V