X1227S8IZ-2.7AT1
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X1227S8IZ-2.7AT1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X1227S8IZ-2.7AT1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5904 pcs Φύλλο δεδομένων X1227S8IZ-2.7AT1.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial
Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V