ISL8200MIRZ-TS2751
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 0.6-6V
Φύλλα δεδομένων: ISL8200MIRZ-TS2751.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL8200MIRZ-TS2751 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5754 pcs Φύλλο δεδομένων ISL8200MIRZ-TS2751.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 0.6 ~ 6 V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 20V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 23-QFN (15x15) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 23-PowerQFN Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 4.5V - 20V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ISL8200MIRZR5545
ISL8200MIRZR5545
Σε απόθεμα: 4522 pcs
Κατεβάστε: ISL8200MIRZR5545.pdf
RFQ
ISL8200MIRZ-T
ISL8200MIRZ-T
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 0.6-6V 10A