ISL8016IR18Z-T7A
IntersilIntersil
ISL8016IR18Z-T7A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 1.8V 6A SYNC 20QFN
Φύλλα δεδομένων: ISL8016IR18Z-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL8016IR18Z-T7A Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC REG BUCK 1.8V 6A SYNC 20QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49514 pcs Φύλλο δεδομένων ISL8016IR18Z-T7A.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.7V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-QFN (3x4) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-VFQFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ISL8016IR18Z-T7ATR
ISL8016IR18ZT7A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 525kHz ~ 3.9MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 6A 20-VFQFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 6A Αριθμός μέρους βάσης ISL8016
Σχετικά προϊόντα
ISL8016IR33Z-T7A
ISL8016IR33Z-T7A
Κατασκευαστές: Intersil
Περιγραφή: IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 20QFN
Κατεβάστε: ISL8016IR33Z-T7A.pdf
RFQ
ISL8016IR18Z
ISL8016IR18Z
Κατεβάστε: ISL8016IR18Z.pdf
RFQ
ISL8016IR18Z-T
ISL8016IR18Z-T