ISL28023FR60Z-T7A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VOLT MONITOR PRECISION
Φύλλα δεδομένων: ISL28023FR60Z-T7A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL28023FR60Z-T7A Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 26274 pcs Φύλλο δεδομένων ISL28023FR60Z-T7A.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Τάση - Είσοδος 0 V ~ 60 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-QFN (4x4) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 24-VFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα ISL28023FR60Z-T7ACT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C