ISL22316WFU10Z-TK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL 128TP LN LP 10-MSOP
Φύλλα δεδομένων: ISL22316WFU10Z-TK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL22316WFU10Z-TK Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 69942 pcs Φύλλο δεδομένων ISL22316WFU10Z-TK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±50 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 128
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-MSOP