ISL22313WFU10Z-TK
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL 256TP LN LP 10-MSOP
Φύλλα δεδομένων: ISL22313WFU10Z-TK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL22313WFU10Z-TK Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5984 pcs Φύλλο δεδομένων ISL22313WFU10Z-TK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 10-MSOP Διαμόρφωση Potentiometer