ISL12029IB27Z-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Φύλλα δεδομένων: ISL12029IB27Z-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ISL12029IB27Z-T Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4220 pcs Φύλλο δεδομένων ISL12029IB27Z-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.8 V ~ 5.5 V Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα ISL12029IB27Z-TTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd
Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V Αριθμός μέρους βάσης ISL12029