EL8200IYZ-T13
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
Φύλλα δεδομένων: EL8200IYZ-T13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EL8200IYZ-T13
Αριθμός εξαρτήματος EL8200IYZ-T13 Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4996 pcs Φύλλο δεδομένων EL8200IYZ-T13.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Τάση - Είσοδος Offset 800µV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP περιστροφής Rate 200 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Τύπος εξόδου Rail-to-Rail
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP Τρέχουσες - Προμήθεια 2mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 1.6µA Αριθμός μέρους βάσης EL8200
Ενισχυτής Τύπος Voltage Feedback -3dB εύρος ζώνης 200MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EL8200IY
EL8200IY