TLE4296GV33HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLE4296GV33HTSA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5
Φύλλα δεδομένων: TLE4296GV33HTSA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLE4296GV33HTSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128037 pcs Φύλλο δεδομένων TLE4296GV33HTSA1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 20mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 45V