TLE4274GV85ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLE4274GV85ATMA2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 8.5V 400MA TO263-3-1
Φύλλα δεδομένων: TLE4274GV85ATMA2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLE4274GV85ATMA2 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IC REG LIN 8.5V 400MA TO263-3-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3962 pcs Φύλλο δεδομένων TLE4274GV85ATMA2.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 8.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO263-3-1 Σειρά Automotive, AEC-Q100
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 60dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα SP001130098 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 400mA PG-TO263-3-1 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 220µA Τρέχουσες - εξόδου 400mA