TLE4266GSV10HTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 10V 120MA SOT223-4
Φύλλα δεδομένων: TLE4266GSV10HTMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLE4266GSV10HTMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 120MA SOT223-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 98181 pcs Φύλλο δεδομένων TLE4266GSV10HTMA1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 45V