SPP47N10L
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP47N10L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPP47N10L
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 47A TO-220
Φύλλα δεδομένων: SPP47N10L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPP47N10L
Αριθμός εξαρτήματος SPP47N10L Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 47A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4123 pcs Φύλλο δεδομένων SPP47N10L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO220-3-1
Σειρά SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 33A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 175W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα SP000012102
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 135nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 47A (Tc) 175W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SPP2UL6R80JLF
SPP2UL6R80JLF
Κατασκευαστές: TT Electronics
Περιγραφή: RES 6.8 OHM 2W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 234950 pcs
Κατεβάστε: SPP2UL6R80JLF.pdf
RFQ
SPP35N10
SPP35N10
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 35A TO-220AB
Σε απόθεμα: 4254 pcs
Κατεβάστε: SPP35N10.pdf
RFQ
SPP47N10
SPP47N10