SPP10N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPP10N10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPP10N10
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 10.3A TO-220
Φύλλα δεδομένων: SPP10N10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPP10N10
Αριθμός εξαρτήματος SPP10N10 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 10.3A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5479 pcs Φύλλο δεδομένων SPP10N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 21µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO220-3-1
Σειρά SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 7.8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 50W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα SP000013844
SPP10N10X
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 426pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 19.4nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V