SDP10S30
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SDP10S30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SDP10S30
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 300V 10A TO220-3
Φύλλα δεδομένων: SDP10S30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDP10S30
Αριθμός εξαρτήματος SDP10S30 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 300V 10A TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6027 pcs Φύλλο δεδομένων SDP10S30.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO220-3 Ταχύτητα No Recovery Time > 500mA (Io)
Σειρά CoolSiC™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 0ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα SDP10S30X
SDP10S30XK
SP000013359
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Diode Silicon Carbide Schottky 300V 10A (DC) Through Hole PG-TO220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 300V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 600pF @ 0V, 1MHz