PVR3301N
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
PVR3301N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PVR3301N
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V
Φύλλα δεδομένων: PVR3301N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PVR3301N
Αριθμός εξαρτήματος PVR3301N Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4272 pcs Φύλλο δεδομένων PVR3301N.pdf
Τάση - Φορτίο 0V ~ 300V Τάση - Είσοδος 1.2VDC
Στυλ λήξης PC Pin Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP
Σειρά PVR, HEXFET® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Τύπος εξόδου AC, DC
Αλλα ονόματα *PVR3301N Αντίσταση κατάστασης (Max) 24 Ohms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα φορτίο 165mA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay DPST-NO (2 From A) x 2 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Κύκλωμα DPST-NO (2 From A) x 2