PVN012APBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
PVN012APBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος SSR RELAY SPST-NO 4A 0-20V
Φύλλα δεδομένων: PVN012APBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PVN012APBF
Αριθμός εξαρτήματος PVN012APBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 4A 0-20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13780 pcs Φύλλο δεδομένων PVN012APBF.pdf
Τάση - Φορτίο 0V ~ 20V Τάση - Είσοδος 1.2VDC
Στυλ λήξης PC Pin Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DIP
Σειρά PVN, HEXFET® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου AC, DC
Αλλα ονόματα SP001549150 Αντίσταση κατάστασης (Max) 50 mOhms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Τρέχουσα φορτίο 4A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm)