IRL40SC228
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL40SC228 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 557A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRL40SC228.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRL40SC228
Αριθμός εξαρτήματος IRL40SC228 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 557A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 17333 pcs Φύλλο δεδομένων IRL40SC228.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK (7-Lead)
Σειρά StrongIRFET™ Κατάσταση RoHS RoHS Compliant
Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.65 mOhm @ 100A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 416W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab), TO-263CB
Αλλα ονόματα IRL40SC228TR
SP001550368
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 19680pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 307nC @ 4.5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 557A (Tc) 416W (Tc) Surface Mount D2PAK (7-Lead) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 557A (Tc)