IRL3202STRR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL3202STRR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 20V 48A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRL3202STRR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRL3202STRR
Αριθμός εξαρτήματος IRL3202STRR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 20V 48A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5813 pcs Φύλλο δεδομένων IRL3202STRR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 700mV @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 29A, 7V
Έκλυση ενέργειας (Max) 69W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 15V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 43nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 7V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 20V 48A (Tc) 69W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRL3202S
IRL3202S