IRL1104STRR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL1104STRR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 104A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRL1104STRR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRL1104STRR
Αριθμός εξαρτήματος IRL1104STRR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 104A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5962 pcs Φύλλο δεδομένων IRL1104STRR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 62A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.4W (Ta), 167W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3445pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 68nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 104A (Tc) 2.4W (Ta), 167W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 104A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRL1104S
IRL1104S