IRL1004STRR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL1004STRR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 130A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRL1004STRR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRL1004STRR
Αριθμός εξαρτήματος IRL1004STRR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 130A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4061 pcs Φύλλο δεδομένων IRL1004STRR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 78A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5330pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 100nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 130A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)