IRGPC40U
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGPC40U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IRGPC40U
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT UFAST 600V 40A TO-247AC
Φύλλα δεδομένων: IRGPC40U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRGPC40U
Αριθμός εξαρτήματος IRGPC40U Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT UFAST 600V 40A TO-247AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4954 pcs Φύλλο δεδομένων IRGPC40U.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AC Σειρά -
Ισχύς - Max 160W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 40A 160W Through Hole TO-247AC
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRGPC40UD2
IRGPC40UD2
Περιγραφή: IGBT W/DIODE 600V 40A TO-247AC