IRG4PC60FPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRG4PC60FPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 90A 520W TO247AC
Φύλλα δεδομένων: IRG4PC60FPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRG4PC60FPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRG4PC60FPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT 600V 90A 520W TO247AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17978 pcs Φύλλο δεδομένων IRG4PC60FPBF.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 60A
Test Condition 480V, 60A, 5 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 42ns/310ns
εναλλαγή Ενέργειας 300µJ (on), 4.6mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AC
Σειρά - Ισχύς - Max 520W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα *IRG4PC60FPBF
SP001532584
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 290nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 90A 520W Through Hole TO-247AC Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 360A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 90A