IRG4PC40UDPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRG4PC40UDPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 40A 160W TO247AC
Φύλλα δεδομένων: IRG4PC40UDPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRG4PC40UDPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRG4PC40UDPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT 600V 40A 160W TO247AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28191 pcs Φύλλο δεδομένων IRG4PC40UDPBF.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 54ns/110ns
εναλλαγή Ενέργειας 710µJ (on), 350µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AC
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 42ns
Ισχύς - Max 160W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα *IRG4PC40UDPBF
SP001532594
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 100nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 40A 160W Through Hole TO-247AC
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 160A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A