IRFS33N15DPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS33N15DPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRFS33N15DPBF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRFS33N15DPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRFS33N15DPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4831 pcs Φύλλο δεδομένων IRFS33N15DPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 56 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.8W (Ta), 170W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα *IRFS33N15DPBF
SP001571762
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2020pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 90nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 33A (Tc) 3.8W (Ta), 170W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)