IRFS31N20DPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS31N20DPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRFS31N20DPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRFS31N20DPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRFS31N20DPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70948 pcs Φύλλο δεδομένων IRFS31N20DPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 18A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.1W (Ta), 200W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα *IRFS31N20DPBF
SP001567562
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2370pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 107nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 31A (Tc) 3.1W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 31A (Tc)