IRF60DM206
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRF60DM206 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 130A
Φύλλα δεδομένων: IRF60DM206.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRF60DM206
Αριθμός εξαρτήματος IRF60DM206 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 130A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73996 pcs Φύλλο δεδομένων IRF60DM206.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DirectFET™ Isometric ME
Σειρά StrongIRFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 96W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DirectFET™ Isometric ME Αλλα ονόματα IRF60DM206-ND
IRF60DM206TR
SP001561876
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6530pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 200nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 130A (Tc) 96W (Tc) Surface Mount DirectFET™ Isometric ME Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)