IRF40DM229
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRF40DM229 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 159A ISOMETRICMF
Φύλλα δεδομένων: IRF40DM229.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRF40DM229
Αριθμός εξαρτήματος IRF40DM229 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 159A ISOMETRICMF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63590 pcs Φύλλο δεδομένων IRF40DM229.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DirectFET™ Isometric MF
Σειρά StrongIRFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.85 mOhm @ 97A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 83W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DirectFET™ Isometric MF Αλλα ονόματα IRF40DM229TR
SP001576692
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5317pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 161nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 159A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount DirectFET™ Isometric MF Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 159A (Tc)