IRF2903ZSTRLP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRF2903ZSTRLP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRF2903ZSTRLP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRF2903ZSTRLP
Αριθμός εξαρτήματος IRF2903ZSTRLP Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59653 pcs Φύλλο δεδομένων IRF2903ZSTRLP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 75A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 290W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα IRF2903ZSTRLPTR
SP001561556
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6320pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 240nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 75A (Tc) 290W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)