IR2105STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2105STR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IR2105STR
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: IR2105STR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IR2105STR
Αριθμός εξαρτήματος IR2105STR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 5285 pcs Φύλλο δεδομένων IR2105STR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 100ns, 50ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Συχνότητα εισόδου 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Τύπος εισόδου Non-Inverting Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 600V
Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Half-Bridge
Λεπτομερής περιγραφή Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 210mA, 360mA