IR1150STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR1150STR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IR1150STR
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC PFC CONTROLLER CCM 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.IR1150STR.pdf2.IR1150STR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IR1150STR
Αριθμός εξαρτήματος IR1150STR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 5006 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IR1150STR.pdf2.IR1150STR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα *IR1150STR
IR1150SCT
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τρόπος Continuous Conduction (CCM)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Συχνότητα - Αλλαγή 200kHz
Λεπτομερής περιγραφή PFC IC Continuous Conduction (CCM) 200kHz 8-SOIC Τρέχουσες - Εκκίνηση 175µA