IPW65R150CFDFKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPW65R150CFDFKSA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V TO247
Φύλλα δεδομένων: IPW65R150CFDFKSA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
720 pcs
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IPW65R150CFDFKSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29834 pcs Φύλλο δεδομένων IPW65R150CFDFKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 900µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO247-3
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 9.3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 195.3W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα SP000907038
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2340pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 86nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V