IPI50R140CP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPI50R140CP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 550V 23A TO262-3
Φύλλα δεδομένων: IPI50R140CP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPI50R140CP
Αριθμός εξαρτήματος IPI50R140CP Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 550V 23A TO262-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5096 pcs Φύλλο δεδομένων IPI50R140CP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 930µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO262-3
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 14A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 192W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Αλλα ονόματα SP000396822
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2540pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 64nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 550V