IPF10N03LA
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPF10N03LA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 30A DPAK
Φύλλα δεδομένων: IPF10N03LA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPF10N03LA
Αριθμός εξαρτήματος IPF10N03LA Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 30A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3980 pcs Φύλλο δεδομένων IPF10N03LA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 20µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P-TO252-3
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.4 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 52W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα IPF10N03LAT
SP000014985
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1358pF @ 15V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 11nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V