IPD50R520CP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50R520CP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 550V 7.1A TO-252
Φύλλα δεδομένων: IPD50R520CP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPD50R520CP
Αριθμός εξαρτήματος IPD50R520CP Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 550V 7.1A TO-252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5718 pcs Φύλλο δεδομένων IPD50R520CP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO252-3
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 3.8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 66W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα SP000236063
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 680pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 17nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 550V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 550V 7.1A (Tc) 66W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.1A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IPD50R500CEAUMA1
IPD50R500CEAUMA1
Περιγραφή: MOSFET N-CH 550V 7.6A TO252