IPB65R045C7ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R045C7ATMA2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 46A TO-263-3
Φύλλα δεδομένων: IPB65R045C7ATMA2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IPB65R045C7ATMA2 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 46A TO-263-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12529 pcs Φύλλο δεδομένων IPB65R045C7ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1.25mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO263-3
Σειρά CoolMOS™ C7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 24.9A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 227W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα IPB65R045C7ATMA2TR
SP002447548
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4340pF @ 400V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 93nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V