IPB60R080P7ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB60R080P7ATMA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH TO263-3
Φύλλα δεδομένων: IPB60R080P7ATMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IPB60R080P7ATMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 24821 pcs Φύλλο δεδομένων IPB60R080P7ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 590µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK (TO-263AB)
Σειρά CoolMOS™ P7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 11.8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 129W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα IPB60R080P7ATMA1CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 400V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 51nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 37A (Tc) 129W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)