IPB10N03LB
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB10N03LB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 50A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IPB10N03LB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPB10N03LB
Αριθμός εξαρτήματος IPB10N03LB Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 50A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6016 pcs Φύλλο δεδομένων IPB10N03LB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 20µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO263-3
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 58W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Αλλα ονόματα IPB10N03LBT
SP000064220
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1639pF @ 15V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 13nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V