IPA50R280CE
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA50R280CE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 13A PG-TO220FP
Φύλλα δεδομένων: 1.IPA50R280CE.pdf2.IPA50R280CE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPA50R280CE
Αριθμός εξαρτήματος IPA50R280CE Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 13A PG-TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5028 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IPA50R280CE.pdf2.IPA50R280CE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 350µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO220FP
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 4.2A, 13V
Έκλυση ενέργειας (Max) 30.4W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Αλλα ονόματα IPA50R280CEIN
IPA50R280CEXKSA1
SP000848218
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 773pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 32.6nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 13V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V