FS150R07PE4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 650V 150A
Φύλλα δεδομένων: FS150R07PE4BOSA1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 614 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS150R07PE4BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 650V 150A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 614 pcs Φύλλο δεδομένων FS150R07PE4BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 150A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 430W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS150R07PE4
FS150R07PE4-ND
SP000711910
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 9.3nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 150A 430W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 150A Διαμόρφωση Three Phase Inverter